Datum Aanvang Wedstrijd Wedstr.nr. Sporthal Scheidsrechter Bestuursdienst
20-5-2022 21:05 SEW 4 - RTC 72 4 12278 Dres de
20-5-2022 20:55 RTC 72 VR3 - RTC 72 VR4 5404 Kreek de Kim Meerhof Kim Meerhof en Eva Blank
20-5-2022 20:10 Alpha Tours 1 - RTC 72 5 109416 Banne de
20-5-2022 20:10 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 - RTC 72 2 12238 Zwaag
20-5-2022 20:00 RTC 72 VR2 - DWOW VR2 5011 Kreek de Esther Schipper Esther Schipper en Tatum Bruins
16-5-2022 21:05 RTC 72 VR6 - Alpha Tours VR4 5880 Kreek de Marian Schunselaar Floor Koopman
16-5-2022 20:25 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR2 - RTC 72 VR5 5974 Zwaag
16-5-2022 20:10 RTC 72 1 - Zouaven De 2 13107 Kreek de T. Wadal Yannick Brinkman
13-5-2022 22:00 RTC 72 1 - Zouaven De 1 13108 Kreek de T. Wadal Yannick Brinkman
13-5-2022 22:00 Spirit'30 4 - RTC 72 2 12274 Sluis, de
13-5-2022 21:45 Nieuweboer Architecten 8 - RTC 72 4 12184 Dars de R.H. (Rob) Meinsma
13-5-2022 21:05 RTC 72 VR1 - Zouaven De VR1 4782 Kreek de T. Wadal Rebecca Meijers
13-5-2022 20:50 Counters (The) VR1 - RTC 72 VR2 6828 Koog de
11-5-2022 20:55 Spirit'30 VR6 - RTC 72 VR6 6488 Sluis, de
9-5-2022 21:35 RTC 72 VR2 - Sporting S VR1 5266 Kreek de Davita Pot Davita Pot en Tatum Bruins
9-5-2022 21:10 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8 - RTC 72 5 109429 Zwaag
9-5-2022 20:40 Wognum Nicols VR2 - RTC 72 VR3 5543 Bloesem de
9-5-2022 20:40 RTC 72 VR5 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR2 6489 Kreek de Lotte Lensink Lotte Lensink en Bianca van Es
9-5-2022 19:45 RTC 72 VR4 - Nieuweboer Architecten VR2 5548 Kreek de Dominique van Rheenen Dominique van Rheenen en Franka de Leeuw
6-5-2022 21:05 RTC 72 1 - VVS 46 2 13111 Kreek de T. Wadal Yannick Brinkman
6-5-2022 20:55 Spirit'30 VR1 - RTC 72 VR3 5578 Sluis, de
29-4-2022 21:50 RTC 72 1 - KGB 1 13113 Kreek de T. Wadal Yannick Brinkman
29-4-2022 20:55 RTC 72 VR1 - Team Alkmaar/Sportstars VR2 4778 Kreek de T. Wadal Rebecca Meijers
29-4-2022 20:00 RTC 72 VR3 - Volendam (rkav) VR1 5536 Kreek de Josine Hilverda Josine Hilverda en Eva Blank
29-4-2022 19:15 DWOW VR2 - RTC 72 VR2 5247 Muiter de
29-4-2022 19:15 Avenhorn/K&S VR1 - RTC 72 VR4 5533 Koggenhal, de
25-4-2022 22:00 RTC 72 5 - Hovocubo 8 109428 Kreek de n.t.b. Moyses Gomes
25-4-2022 21:05 RTC 72 4 - Spirit'30 4 12234 Kreek de Karlijn Nijland Karlijn Nijland en Menno van de Water
25-4-2022 20:10 RTC 72 2 - Spirit'30 3 12204 Kreek de Menno van de Water Menno van de Water en Robbert Brockhoff
25-4-2022 19:15 RTC 72 VR6 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR4 6447 Kreek de Hugo Verduin Hugo Verduin en Floor Koopman
22-4-2022 22:00 Zouaven De 1 - RTC 72 1 13873 Kloet, de J.G.M. (Hans) Koekkoek
22-4-2022 21:50 RTC 72 VR5 - VVS 46 VR1 6385 Kreek de Jim Schoenmaker Jim Schoenmaker en Bianca van Es
22-4-2022 21:35 Spirit'30 3 - RTC 72 4 12263 Sluis, de
22-4-2022 20:55 RTC 72 VR4 - RTC 72 VR3 5519 Kreek de Angelique de Groot Angelique de Groot en Franka de Leeuw
22-4-2022 20:10 Alpha Tours VR4 - RTC 72 VR6 6403 Banne de
22-4-2022 20:10 SEW 3 - RTC 72 5 109427 Dres de
15-4-2022 21:05 Volendam (rkav) VR1 - RTC 72 VR4 5370 Opperdam, de
15-4-2022 21:05 SEW 4 - RTC 72 2 12284 Dres de
15-4-2022 19:15 Nieuweboer Architecten 9 - RTC 72 5 109408 Dars de Bosman, G (Ger)
13-4-2022 20:55 AZV (Akersloot) VR1 - RTC 72 VR2 5088 Lelie, de
13-4-2022 20:50 DWOW VR1 - RTC 72 VR1 4852 Zuiderzeehal
13-4-2022 20:30 Volendam (rkav) VR1 - RTC 72 VR3 5415 Seinpaal de
11-4-2022 21:50 RTC 72 4 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 144227 Kreek de Ravenna van der Lelie Ravenna van der Lelie en Menno van de Water
11-4-2022 20:55 RTC 72 5 - Alpha Tours 1 109426 Kreek de T. Wadal Moyses Gomes
11-4-2022 20:40 Wognum Nicols VR2 - RTC 72 VR4 5498 Bloesem
11-4-2022 20:00 RTC 72 VR6 - Nieuweboer Architecten VR5 102371 Kreek de Max Pera Max Pera en Floor Koopman
8-4-2022 20:55 RTC 72 VR3 - Alpha Tours VR1 5508 Kreek de Patricia van Scherpenzeel Patricia van Scherpenzeel en Eva Blank
8-4-2022 20:50 Nieuweboer Architecten VR1 - RTC 72 VR2 5198 Dars de Koopman, P (Peter)
8-4-2022 20:10 Marken VR1 - RTC 72 VR4 5510 Spil, 't
8-4-2022 19:55 ZHO/De Weyver VR2 - RTC 72 VR5 6343 Weyver de
4-4-2022 22:00 RTC 72 2 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 12203 Kreek de H. (Hielke) Mintjes Robbert Brockhoff
4-4-2022 21:05 RTC 72 1 - Dijkhuis 1 13112 Kreek de H. (Hielke) Mintjes Yannick Brinkman
4-4-2022 20:10 RTC 72 VR6 - Nieuweboer Architecten VR4 6360 Kreek de Isha Jordens Isha Jordens en Floor Koopman
4-4-2022 19:15 RTC 72 4 - SEW 4 12233 Kreek de Sanne Korver Sanne Korver en Menno van de Water
1-4-2022 21:25 Berkhout 1 - RTC 72 5 109425 Vredehof
1-4-2022 21:05 Alpha Tours 4 - RTC 72 2 106532 Banne de
1-4-2022 20:10 RTC 72 VR1 - Zeemacht VR2 4781 Kreek de T. Wadal Rebecca Meijers
28-3-2022 22:00 RTC 72 VR3 - Volendam VR1 5302 Kreek de n.t.b. Eva Blank
28-3-2022 21:40 Spirit'30 VR5 - RTC 72 VR6 6312 Sluis, de
28-3-2022 21:20 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 - RTC 72 4 12242 Zwaag
28-3-2022 21:05 RTC 72 VR4 - Wognum Nicols VR2 5376 Kreek de Renate Loos Renate Loos en Franka de Leeuw
28-3-2022 20:10 RTC 72 VR2 - Team Alkmaar/Sportstars VR3 5189 Kreek de Rolinda Sijm Rolinda Sijm en Tatum Bruins
28-3-2022 19:15 RTC 72 VR5 - Spirit'30 VR2 6280 Kreek de Quinty Koppes Quinty Koppes en Bianca van Es
25-3-2022 21:05 Spirit'30 1 - RTC 72 5 109424 Sluis, de
25-3-2022 21:05 Wartburgia VR1 - RTC 72 VR1 4770 Pijp, de G.C. (George) van Hielten
25-3-2022 20:20 ZA/Bluedesk Internet VR1 - RTC 72 VR2 5167 Hoornse Vaart, de
21-3-2022 21:50 RTC 72 4 - Alpha Tours 4 106531 Kreek de Floor Koopman Floor Koopman en Menno van de Water
21-3-2022 20:55 RTC 72 VR4 - Volendam (rkav) VR1 5480 Kreek de Sheila Kolthof Sheila Kolthof en Franka de Leeuw
21-3-2022 20:10 Zouaven De 2 - RTC 72 1 13884 Kloet, de H. (Hielke) Mintjes
21-3-2022 20:00 RTC 72 VR6 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR5 6265 Kreek de Franka de Leeuw Franka de Leeuw en Floor Koopman
21-3-2022 19:15 Nieuweboer Architecten VR2 - RTC 72 VR3 5478 Dars de
18-3-2022 21:40 RTC 72 VR2 - Wognum Nicols VR1 5150 Kreek de T. Wadal Tatum Bruins
18-3-2022 21:05 VVS 46 VR4 - RTC 72 VR6 6224 Oranjehal
18-3-2022 20:45 RTC 72 VR1 - Team Alkmaar/Sportstars VR1 4780 Kreek de T. Wadal Rebecca Meijers
18-3-2022 20:40 Spirit'30 VR1 - RTC 72 VR4 5474 Sluis, de
18-3-2022 19:15 SEW VR1 - RTC 72 VR5 6185 Dres de
14-3-2022 21:05 RTC 72 5 - Ursem 1 109423 Kreek de H. (Hielke) Mintjes Moyses Gomes
14-3-2022 20:10 RTC 72 VR3 - Avenhorn/K&S VR1 5465 Kreek de Moyses Gomes Moyses Gomes en Bo Vree
14-3-2022 20:10 Wognum Nicols 3 - RTC 72 2 12192 Bloesem de
11-3-2022 22:00 RTC 72 4 - RTC 72 2 12232 Kreek de Eva Blank Eva Blank en Menno van de Water
11-3-2022 21:35 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2 - RTC 72 1 13097 Zwaag
11-3-2022 21:05 RTC 72 VR3 - Spirit'30 VR1 5458 Kreek de Lars Beerse Lars Beerse en Bo Vree
11-3-2022 21:05 Dijkhuis 2 - RTC 72 5 109422 Muiter de
11-3-2022 21:05 Zwaluwen Utrecht 11 VR1 - RTC 72 VR1 4838 Nieuw Welgelegen UITGESTELD
11-3-2022 20:10 Alpha Tours VR1 - RTC 72 VR4 5462 Banne de
11-3-2022 20:10 ZHO/De Weyver VR4 - RTC 72 VR6 6179 Weyver de
9-3-2022 20:00 Zeemacht VR3 - RTC 72 VR2 5135 Brug de (Den Helder) J.W.R. (Jos) Wokke
7-3-2022 20:00 RTC 72 VR5 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR1 6160 Kreek de F. J.M. (Fred) Buter Bianca van Es
4-3-2022 22:00 SEW 2 - RTC 72 4 12250 Dres de
4-3-2022 21:05 Zaalvoetbal Onze Gezellen VR1 - RTC 72 VR1 4808 Dorpscentrum Spaarndam
4-3-2022 20:55 RTC 72 1 - Avenhorn/K&S 2 13109 Kreek de J.G.M. (Hans) Koekkoek Yannick Brinkmann
2-3-2022 19:15 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11 - RTC 72 5 109421 Zwaag UITGESTELD
28-2-2022 21:00 Hovocubo 7 - RTC 72 2 12211 Opgang, de
28-2-2022 20:55 RTC 72 VR2 - Counters (The) VR1 5093 Kreek de T. Wadal Tatum Bruins
28-2-2022 20:10 Nieuweboer Architecten VR2 - RTC 72 VR4 5426 Dars de
28-2-2022 20:10 Zouaven De VR2 - RTC 72 VR6 6048 Kloet, de A.M. (Ton) Ross
28-2-2022 20:00 RTC 72 VR3 - Wognum Nicols VR2 5432 Kreek de Inci de Hoog Inci de Hoog en Bo Vree
25-2-2022 21:05 RTC 72 1 - Zouaven De 2 13115 Kreek de J. (John) Maijers Yannick Brinkmann
25-2-2022 20:10 RTC 72 VR5 - ZHO/De Weyver VR2 5801 Kreek de C. (Chistiaan) Commandeur Bianca van Es
25-2-2022 19:15 Avenhorn/K&S VR1 - RTC 72 VR3 5585 Koggenhal, de
25-2-2022 19:00 Counters (The) VR1 - RTC 72 VR2 6828 Koog de UITGESTELD
18-2-2022 22:00 Nieuweboer Architecten 9 - RTC 72 5 109408 Dars de UITGESTELD
18-2-2022 22:00 SEW 4 - RTC 72 2 12284 Dres de UITGESTELD
18-2-2022 21:05 Nieuweboer Architecten VR4 - RTC 72 VR6 5828 Dars de UITGESTELD
18-2-2022 21:05 Zouaven De VR1 - RTC 72 VR1 4867 Kloet, de UITGESTELD
18-2-2022 20:55 RTC 72 VR3 - Volendam (rkav) VR1 5302 Kreek de UITGESTELD
16-2-2022 20:00 VVS 46 2 - RTC 72 1 13126 Oranjehal
14-2-2022 19:15 RTC 72 VR2 - AZV (Akersloot) VR1 6800 Kreek de Myrthe Hazenberg Myrthe Hazenberg en Tatum Bruins
11-2-2022 20:55 RTC 72 VR1 - DKM/ By The Way Reclame VR1 4779 Kreek de T. Wadal Rebecca Meijers
11-2-2022 20:15 Wognum Nicols 3 - RTC 72 4 12191 Bloesem de H. (Hielke) Mintjes
11-2-2022 19:15 Marken VR1 - RTC 72 VR3 5438 Spil 't uitgesteld ivm corona
9-2-2022 19:45 RTC 72 5 - Wognum Nicols 2 109420 Kreek de Vince de Jager Vince de Jager en Moyses Gomes
7-2-2022 22:00 RTC 72 2 - SEW 2 12201 Kreek de F.J.M. Buter Robbert Brockhoff
7-2-2022 21:05 RTC 72 1 - Blokkers De 1 13110 Kreek de F.J.M. Buter Yannick Brinkman
7-2-2022 20:10 RTC 72 VR2 - Stedebroec s.v. VR1 5111 Kreek de Tess Karsten Tess Karsten en Tatum Bruins
7-2-2022 20:10 Nieuweboer Architecten VR3 - RTC 72 VR5 6103 Dars de
7-2-2022 19:15 RTC 72 VR6 - Spirit'30 VR4 6119 Kreek de Isabella Bossink Isabella Bossink en Floor Koopman
2-2-2022 19:55 VVS 46 VR1 - RTC 72 VR5 5853 Oranjehal
2-2-2022 19:45 RTC 72 VR3 - Nieuweboer Architecten VR2 5364 Kreek de Sabine Kuyn Sabine Kuyn en Bo Vree
10-12-2021 22:00 RTC 72 4 - Spirit'30 3 12229 Kreek de UITGESTELD
10-12-2021 21:45 VVS 46 VR1 - RTC 72 VR5 5853 Oranjehal UITGESTELD
10-12-2021 21:05 RTC 72 2 - SEW 4 12198 Kreek de UITGESTELD
10-12-2021 20:10 Sporting S VR1 - RTC 72 VR2 5029 Mijse, de UITGESTELD
6-12-2021 21:35 RTC 72 VR4 - Wognum Nicols VR2 5376 Kreek de UITGESTELD
6-12-2021 20:40 RTC 72 5 - SEW 3 109417 Kreek de UITGESTELD
6-12-2021 19:45 RTC 72 VR6 - Alpha Tours VR4 5880 Kreek de UITGESTELD
3-12-2021 22:00 SEW 4 - RTC 72 4 12278 Dres de UITGESTELD
3-12-2021 21:50 RTC 72 VR5 - ZHO/De Weyver VR2 5801 Kreek de UITGESTELD
3-12-2021 21:05 Alpha Tours 1 - RTC 72 5 109416 Banne de UITGESTELD
3-12-2021 20:55 RTC 72 VR1 - Plein83 VR1 4776 Kreek de UITGESTELD
3-12-2021 20:00 RTC 72 VR2 - DWOW VR2 5011 Kreek de UITGESTELD
3-12-2021 19:15 Nieuweboer Architecten VR4 - RTC 72 VR6 5828 Dars de UITGESTELD
29-11-2021 20:40 RTC 72 1 - Zouaven De 2 13107 Kreek de UITGESTELD
29-11-2021 19:45 RTC 72 VR3 - Nieuweboer Architecten VR2 5364 Kreek de UITGESTELD
26-11-2021 22:00 RTC 72 VR5 - Alpha Tours VR3 5914 Kreek de Cherany de Kraa Cherany de Kraa en Bianca van Es
26-11-2021 22:00 SEW 4 - RTC 72 3 12279 Dres de UITGESTELD
26-11-2021 21:05 RTC 72 VR1 - DWOW VR1 4777 Kreek de T. Wadal Rebecca Meijers
26-11-2021 20:10 Alpha Tours VR1 - RTC 72 VR3 5394 Banne de UITGESTELD
26-11-2021 19:55 Dijkhuis 1 - RTC 72 1 13143 Muiter de
26-11-2021 19:15 RTC 72 VR2 - Texel 94 VR1 5049 Kreek de J. (John) Maijers Tatum Bruins
26-11-2021 19:15 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR4 - RTC 72 VR6 5925 Zwaag
24-11-2021 22:00 Spirit'30 3 - RTC 72 2 12258 Sluis, de
24-11-2021 21:55 Hovocubo 8 - RTC 72 5 109415 Opgang, de
24-11-2021 21:05 Spirit'30 4 - RTC 72 4 12269 Sluis, de
22-11-2021 20:40 RTC 72 VR4 - Marken VR1 5389 Kreek de T. Wadal Franka de Leeuw
19-11-2021 22:00 Wognum Nicols 2 - RTC 72 5 109410 Dres de
19-11-2021 21:50 RTC 72 VR4 - Spirit'30 VR1 5587 Kreek de Gideon Hielkema Gideon Hielkema en Franka de Leeuw
19-11-2021 20:55 RTC 72 1 - Zeemacht 3 142815 Kreek de R.J. (Remco) Bos Vince de Jager
19-11-2021 19:15 Avenhorn/K&S VR1 - RTC 72 VR3 5585 Koggenhal, de
19-11-2021 19:15 Sporting S VR1 - RTC 72 VR1 105315 Mijse, de
17-11-2021 20:45 Spirit'30 VR3 - RTC 72 VR5 6008 Sluis, de
15-11-2021 20:30 RTC 72 5 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11 109409 Kreek de n.t.b. Moyses Gomes
12-11-2021 22:00 Zeemacht VR2 - RTC 72 VR1 4825 Brug de C.H. (Chris) Maas
12-11-2021 21:50 RTC 72 3 - Wognum Nicols 3 12218 Kreek de UITGESTELD
12-11-2021 21:05 VVS 46 2 - RTC 72 1 13118 Oranjehal A. (Arthur) van Wijk
12-11-2021 20:55 RTC 72 5 - Berkhout 1 109414 Kreek de Marian Schunselaar Moyses Gomes
12-11-2021 20:10 Avenhorn/K&S VR1 - RTC 72 VR3 5351 Koggenhal, de C. (Chistiaan) Commandeur
12-11-2021 20:00 RTC 72 VR4 - Spirit'30 VR1 5353 Kreek de Chris de Gier Chris de Gier en Franka de Leeuw
10-11-2021 19:30 RTC 72 4 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 12228 Kreek de M.J. (Martin) Link Menno van de Water
8-11-2021 21:40 Spirit'30 VR2 - RTC 72 VR5 5771 Sluis, de A.M. (Ton) Ross
8-11-2021 21:25 RTC 72 2 - Alpha Tours 4 106521 Kreek de Jimmy Leijnse Jimmy Leijnse en Robbert Brockhoff
8-11-2021 20:30 RTC 72 VR6 - Spirit'30 VR5 5786 Kreek de Leila Bessias Leila Bessias en Floor Koopman
5-11-2021 22:10 RTC 72 5 - Spirit'30 1 109413 Kreek de Bryan Jager Bryan Jager en Moyses Gomes
5-11-2021 21:45 Alpha Tours 4 - RTC 72 4 106520 Banne de
5-11-2021 21:15 RTC 72 1 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2 13106 Kreek de Sebastien Corver Sebastien Corver en Vince de Jager
5-11-2021 21:05 Spirit'30 VR1 - RTC 72 VR3 5344 Sluis, de
5-11-2021 21:05 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR5 - RTC 72 VR6 5741 Zwaag
5-11-2021 20:20 RTC 72 VR2 - Nieuweboer Architecten VR1 4973 Kreek de Demi Leeman Demi Leeman en Tatum Bruins
5-11-2021 19:25 RTC 72 VR4 - Alpha Tours VR1 5341 Kreek de Roos Sluiter Franka de Leeuw
3-11-2021 19:00 Alpha Tours VR2 - RTC 72 VR5 5748 Banne de
1-11-2021 21:35 RTC 72 VR1 - Wartburgia VR1 4775 Kreek de Marian Schunselaar en Rebecca Meijers
29-10-2021 22:00 RTC 72 2 - Wognum Nicols 3 12197 Kreek de Yasin Helelespe Yasin Helelespe en Robbert Brockhoff
29-10-2021 21:35 Team Alkmaar/Sportstars VR3 - RTC 72 VR2 4948 Draai, de
29-10-2021 21:05 Blokkers De 1 - RTC 72 1 13923 Kreek de
29-10-2021 20:10 RTC 72 VR3 - Marken VR1 5328 Kreek de Davita Pot Davita Pot en Bo Vree
29-10-2021 20:10 Team Alkmaar/Sportstars VR1 - RTC 72 VR1 4784 Geestmerambacht VERVALLEN
27-10-2021 19:30 RTC 72 VR5 - SEW VR1 6736 Kreek de Luna Beentjes Luna Beentjes en Bianca van Es
25-10-2021 21:35 RTC 72 4 - RTC 72 3 12227 Kreek de Rombout Sanou Rombout Sanou en Menno van de Water
25-10-2021 20:40 RTC 72 VR6 - VVS 46 VR4 6743 Kreek de Dana van Rheenen Dana van Rheenen en Floor Koopman
25-10-2021 19:15 Ursem 1 - RTC 72 5 109412 Koggenhal, de
22-10-2021 22:10 RTC 72 3 - RTC 72 2 12217 Kreek de Gideon Hielkema Gideon Hielkema en Karan Singh
22-10-2021 21:15 RTC 72 1 - Tornado 1 106075 Kreek de Saad el Khuri Saad el Khuri en Arjan de Jager
22-10-2021 20:20 RTC 72 5 - Dijkhuis 2 109411 Kreek de Denzel Inyama Denzel Inyama en Moyses Gomes
22-10-2021 20:00 ZHO/De Weyver VR1 - RTC 72 VR2 6795 Weyver de
22-10-2021 19:25 RTC 72 VR4 - Alpha Tours VR1 5575 Kreek de Marian Schunselaar Franka de Leeuw
15-10-2021 22:00 Avenhorn/K&S 2 - RTC 72 1 13165 Koggenhal, de
15-10-2021 21:50 RTC 72 VR2 - ZA/Bluedesk Internet VR1 4934 Kreek de Fenna Flapper Fenna Flapper en Tatum Bruins
15-10-2021 20:55 RTC 72 VR4 - Nieuweboer Architecten VR2 5314 Kreek de M.J. Link Franka de Leeuw
15-10-2021 20:10 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR1 - RTC 72 VR5 6670 Zwaag
15-10-2021 20:00 RTC 72 VR1 - Zwaluwen Utrecht 11 VR1 4774 Kreek de M.J. Link Rebecca Meijers
13-10-2021 19:50 RTC 72 2 - RTC 72 4 12196 Kreek de Jeffrey Janssen Jeffrey Janssen en Robbert Brockhoff
13-10-2021 18:55 RTC 72 3 - SEW 2 12216 Kreek de Kevin Huijsman Kevin Huijsman en Karan Singh
11-10-2021 20:10 Wognum Nicols VR2 - RTC 72 VR3 5309 Bloesem, de M.J. (Martin) Link
11-10-2021 19:15 RTC 72 VR6 - ZHO/De Weyver VR4 6696 Kreek de Sanne Mous Sanne Mous en Floor Koopman
8-10-2021 20:10 RTC 72 1 - KGB 1 13105 Kreek de Dico Hoogers Dico Hoogers en Arjan de Jager
8-10-2021 19:15 RTC 72 4 - Wognum Nicols 3 12226 Kreek de Mario Hof Mario Hof en Menno van de Water
6-10-2021 21:05 DKM/ By The Way Reclame VR1 - RTC 72 VR1 4813 Noorderend A.M. (Ton) Ross
6-10-2021 21:00 Hovocubo 7 - RTC 72 3 12206 Opgang, de
4-10-2021 20:40 Wognum Nicols VR1 - RTC 72 VR2 4918 Bloesem de
4-10-2021 20:10 Avenhorn/K&S VR1 - RTC 72 VR4 5299 Koggenhal, de M.J. (Martin) Link
4-10-2021 20:10 RTC 72 VR5 - Nieuweboer Architecten VR3 6641 Kreek de J.G.M. (Hans) Koekkoek Bianca van Es
1-10-2021 22:00 SEW 2 - RTC 72 2 12246 Dres de
1-10-2021 21:50 Blokkers De 1 - RTC 72 1 13931 Kreek de
1-10-2021 20:55 RTC 72 VR3 - Marken VR1 5562 Kreek de Julya Beerepoot Julya Beerepoot en Bo Vree
1-10-2021 19:20 Texel 94 VR1 - RTC 72 VR2 6769 TXL Sporthal
24-9-2021 21:40 RTC 72 2 - Hovocubo 7 12195 Kreek de Lars Beerse Lars Beerse en Robbert Brockhoff
22-9-2021 19:45 RTC 72 VR1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen VR1 4773 Kreek de n.n.b. en Rebecca Meijers
20-9-2021 22:00 RTC 72 4 - SEW 2 12225 Kreek de Fenna Flapper Fenna Flapper en Menno van de Water
20-9-2021 21:05 RTC 72 VR4 - RTC 72 VR3 5285 Kreek de Wietze de Groot Wietze de Groot en Franka de Leeuw
20-9-2021 21:05 Zouaven De 1 - RTC 72 1 13865 Kloet, de H. (Hielke) Mintjes
20-9-2021 20:10 RTC 72 VR2 - Zeemacht VR3 4895 Kreek de Shanne Feller Shanne Feller en Tatum Bruins
20-9-2021 19:15 RTC 72 VR6 - Zouaven De VR2 6590 Kreek de Tatum Bruins Tatum Bruins en Floor Koopman
17-9-2021 22:00 Nieuweboer Architecten VR5 - RTC 72 VR6 102360 Dars de
17-9-2021 21:50 RTC 72 1 - Dijkhuis 1 13104 Kreek de Robbert Brockhoff Robbert Brockhoff en Arjan de Jager
17-9-2021 21:45 Hovocubo 7 - RTC 72 4 12205 Opgang, de
17-9-2021 21:25 Team Alkmaar/Sportstars VR2 - RTC 72 VR1 4793 Draai, de F. (Fokke) Hemminga
17-9-2021 21:05 Stedebroec s.v. VR1 - RTC 72 VR2 4887 Kloet, de
17-9-2021 20:55 RTC 72 VR5 - Spirit'30 VR3 6546 Kreek de Eva Blank Eva Blank en Bianca van Es
17-9-2021 20:00 RTC 72 VR3 - Alpha Tours VR1 5274 Kreek de Pramila van de Geer Pramila van de Geer en Bo Vree
17-9-2021 19:55 Spirit'30 4 - RTC 72 3 12265 Banne de
17-9-2021 19:15 Marken VR1 - RTC 72 VR4 5276 Spil, 't
13-9-2021 19:15 Nieuweboer Architecten 8 - RTC 72 2 12175 Dars de H. (Hielke) Mintjes
10-9-2021 20:55 RTC 72 VR3 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR3 2769 Kreek de Marijke Kristel Marijke Kristel en Bo Vree
10-9-2021 20:00 Team Alkmaar/Sportstars VR2 - RTC 72 VR4 2764 Draai, de M.J. (Martin) Link
8-9-2021 21:50 Spirit'30 VR4 - RTC 72 VR6 6617 Sluis de
6-9-2021 22:00 KGB 4 - RTC 72 1 4064 Flint de
6-9-2021 21:35 RTC 72 3 - Nieuweboer Architecten 8 12215 Kreek de Femke Sluiter Femke Sluiter en Karan Singh
6-9-2021 20:40 RTC 72 VR4 - Wognum Nicols VR2 5610 Kreek de Davey Biezen Davey Biezen en Franka de Leeuw
6-9-2021 20:10 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR2 - RTC 72 VR2 2757 Zwaag
3-9-2021 21:15 RTC 72 VR1 - RTC 72 VR4 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
3-9-2021 20:30 RTC 72 VR2 - RTC 72 VR3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
3-9-2021 20:00 RTC 72 4 - RTC 72 VR5 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
3-9-2021 19:30 RTC 72 VR6 - RTC 72 4 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
1-9-2021 21:00 RTC 72 1 - RTC 72 3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
1-9-2021 20:30 RTC 72 VR1 - RTC 72 VR3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
1-9-2021 20:00 RTC 72 VR5 - RTC 72 VR6 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
1-9-2021 19:30 RTC 72 VR2 - RTC 72 VR4 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 21:40 RTC 72 1 - RTC 72 2 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 21:20 RTC 72 1 - RTC 72 3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 21:00 RTC 72 2 - RTC 72 3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 20:30 RTC 72 VR1 - RTC 72 VR2 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 20:00 RTC 72 VR5 - RTC 72 VR6 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 19:30 RTC 72 VR3 - RTC 72 VR4 Kreek de OEFENWEDSTRIJD