Datum Aanvang Wedstrijd Wedstr.nr. Sporthal Scheidsrechter Bestuursdienst
6-12-2021 21:35 RTC 72 VR4 - Wognum Nicols VR2 5376 Kreek de UITGESTELD
6-12-2021 20:40 RTC 72 5 - SEW 3 109417 Kreek de UITGESTELD
6-12-2021 19:45 RTC 72 VR6 - Alpha Tours VR4 5880 Kreek de UITGESTELD
3-12-2021 22:00 SEW 4 - RTC 72 4 12278 Dres de UITGESTELD
3-12-2021 21:50 RTC 72 VR5 - ZHO/De Weyver VR2 5801 Kreek de UITGESTELD
3-12-2021 21:05 Alpha Tours 1 - RTC 72 5 109416 Banne de UITGESTELD
3-12-2021 20:55 RTC 72 VR1 - Plein83 VR1 4776 Kreek de UITGESTELD
3-12-2021 20:00 RTC 72 VR2 - DWOW VR2 5011 Kreek de UITGESTELD
3-12-2021 19:15 Nieuweboer Architecten VR4 - RTC 72 VR6 5828 Dars de UITGESTELD
29-11-2021 20:40 RTC 72 1 - Zouaven De 2 13107 Kreek de UITGESTELD
29-11-2021 19:45 RTC 72 VR3 - Nieuweboer Architecten VR2 5364 Kreek de UITGESTELD
26-11-2021 22:00 RTC 72 VR5 - Alpha Tours VR3 5914 Kreek de Cherany de Kraa Cherany de Kraa en Bianca van Es
26-11-2021 22:00 SEW 4 - RTC 72 3 12279 Dres de UITGESTELD
26-11-2021 21:05 RTC 72 VR1 - DWOW VR1 4777 Kreek de T. Wadal Rebecca Meijers
26-11-2021 20:10 Alpha Tours VR1 - RTC 72 VR3 5394 Banne de UITGESTELD
26-11-2021 19:55 Dijkhuis 1 - RTC 72 1 13143 Muiter de
26-11-2021 19:15 RTC 72 VR2 - Texel 94 VR1 5049 Kreek de J. (John) Maijers Tatum Bruins
26-11-2021 19:15 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR4 - RTC 72 VR6 5925 Zwaag
24-11-2021 22:00 Spirit'30 3 - RTC 72 2 12258 Sluis, de
24-11-2021 21:55 Hovocubo 8 - RTC 72 5 109415 Opgang, de
24-11-2021 21:05 Spirit'30 4 - RTC 72 4 12269 Sluis, de
22-11-2021 20:40 RTC 72 VR4 - Marken VR1 5389 Kreek de T. Wadal Franka de Leeuw
19-11-2021 22:00 Wognum Nicols 2 - RTC 72 5 109410 Dres de
19-11-2021 21:50 RTC 72 VR4 - Spirit'30 VR1 5587 Kreek de Gideon Hielkema Gideon Hielkema en Franka de Leeuw
19-11-2021 20:55 RTC 72 1 - Zeemacht 3 142815 Kreek de R.J. (Remco) Bos Vince de Jager
19-11-2021 19:15 Avenhorn/K&S VR1 - RTC 72 VR3 5585 Koggenhal, de
19-11-2021 19:15 Sporting S VR1 - RTC 72 VR1 105315 Mijse, de
17-11-2021 20:45 Spirit'30 VR3 - RTC 72 VR5 6008 Sluis, de
15-11-2021 20:30 RTC 72 5 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11 109409 Kreek de n.t.b. Moyses Gomes
12-11-2021 22:00 Zeemacht VR2 - RTC 72 VR1 4825 Brug de C.H. (Chris) Maas
12-11-2021 21:50 RTC 72 3 - Wognum Nicols 3 12218 Kreek de UITGESTELD
12-11-2021 21:05 VVS 46 2 - RTC 72 1 13118 Oranjehal A. (Arthur) van Wijk
12-11-2021 20:55 RTC 72 5 - Berkhout 1 109414 Kreek de Marian Schunselaar Moyses Gomes
12-11-2021 20:10 Avenhorn/K&S VR1 - RTC 72 VR3 5351 Koggenhal, de C. (Chistiaan) Commandeur
12-11-2021 20:00 RTC 72 VR4 - Spirit'30 VR1 5353 Kreek de Chris de Gier Chris de Gier en Franka de Leeuw
10-11-2021 19:30 RTC 72 4 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 12228 Kreek de M.J. (Martin) Link Menno van de Water
8-11-2021 21:40 Spirit'30 VR2 - RTC 72 VR5 5771 Sluis, de A.M. (Ton) Ross
8-11-2021 21:25 RTC 72 2 - Alpha Tours 4 106521 Kreek de Jimmy Leijnse Jimmy Leijnse en Robbert Brockhoff
8-11-2021 20:30 RTC 72 VR6 - Spirit'30 VR5 5786 Kreek de Leila Bessias Leila Bessias en Floor Koopman
5-11-2021 22:10 RTC 72 5 - Spirit'30 1 109413 Kreek de Bryan Jager Bryan Jager en Moyses Gomes
5-11-2021 21:45 Alpha Tours 4 - RTC 72 4 106520 Banne de
5-11-2021 21:15 RTC 72 1 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2 13106 Kreek de Sebastien Corver Sebastien Corver en Vince de Jager
5-11-2021 21:05 Spirit'30 VR1 - RTC 72 VR3 5344 Sluis, de
5-11-2021 21:05 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR5 - RTC 72 VR6 5741 Zwaag
5-11-2021 20:20 RTC 72 VR2 - Nieuweboer Architecten VR1 4973 Kreek de Demi Leeman Demi Leeman en Tatum Bruins
5-11-2021 19:25 RTC 72 VR4 - Alpha Tours VR1 5341 Kreek de Roos Sluiter Franka de Leeuw
3-11-2021 19:00 Alpha Tours VR2 - RTC 72 VR5 5748 Banne de
1-11-2021 21:35 RTC 72 VR1 - Wartburgia VR1 4775 Kreek de Marian Schunselaar en Rebecca Meijers
29-10-2021 22:00 RTC 72 2 - Wognum Nicols 3 12197 Kreek de Yasin Helelespe Yasin Helelespe en Robbert Brockhoff
29-10-2021 21:35 Team Alkmaar/Sportstars VR3 - RTC 72 VR2 4948 Draai, de
29-10-2021 21:05 Blokkers De 1 - RTC 72 1 13923 Kreek de
29-10-2021 20:10 RTC 72 VR3 - Marken VR1 5328 Kreek de Davita Pot Davita Pot en Bo Vree
29-10-2021 20:10 Team Alkmaar/Sportstars VR1 - RTC 72 VR1 4784 Geestmerambacht VERVALLEN
27-10-2021 19:30 RTC 72 VR5 - SEW VR1 6736 Kreek de Luna Beentjes Luna Beentjes en Bianca van Es
25-10-2021 21:35 RTC 72 4 - RTC 72 3 12227 Kreek de Rombout Sanou Rombout Sanou en Menno van de Water
25-10-2021 20:40 RTC 72 VR6 - VVS 46 VR4 6743 Kreek de Dana van Rheenen Dana van Rheenen en Floor Koopman
25-10-2021 19:15 Ursem 1 - RTC 72 5 109412 Koggenhal, de
22-10-2021 22:10 RTC 72 3 - RTC 72 2 12217 Kreek de Gideon Hielkema Gideon Hielkema en Karan Singh
22-10-2021 21:15 RTC 72 1 - Tornado 1 106075 Kreek de Saad el Khuri Saad el Khuri en Arjan de Jager
22-10-2021 20:20 RTC 72 5 - Dijkhuis 2 109411 Kreek de Denzel Inyama Denzel Inyama en Moyses Gomes
22-10-2021 20:00 ZHO/De Weyver VR1 - RTC 72 VR2 6795 Weyver de
22-10-2021 19:25 RTC 72 VR4 - Alpha Tours VR1 5575 Kreek de Marian Schunselaar Franka de Leeuw
15-10-2021 22:00 Avenhorn/K&S 2 - RTC 72 1 13165 Koggenhal, de
15-10-2021 21:50 RTC 72 VR2 - ZA/Bluedesk Internet VR1 4934 Kreek de Fenna Flapper Fenna Flapper en Tatum Bruins
15-10-2021 20:55 RTC 72 VR4 - Nieuweboer Architecten VR2 5314 Kreek de M.J. Link Franka de Leeuw
15-10-2021 20:10 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR1 - RTC 72 VR5 6670 Zwaag
15-10-2021 20:00 RTC 72 VR1 - Zwaluwen Utrecht 11 VR1 4774 Kreek de M.J. Link Rebecca Meijers
13-10-2021 19:50 RTC 72 2 - RTC 72 4 12196 Kreek de Jeffrey Janssen Jeffrey Janssen en Robbert Brockhoff
13-10-2021 18:55 RTC 72 3 - SEW 2 12216 Kreek de Kevin Huijsman Kevin Huijsman en Karan Singh
11-10-2021 20:10 Wognum Nicols VR2 - RTC 72 VR3 5309 Bloesem, de M.J. (Martin) Link
11-10-2021 19:15 RTC 72 VR6 - ZHO/De Weyver VR4 6696 Kreek de Sanne Mous Sanne Mous en Floor Koopman
8-10-2021 20:10 RTC 72 1 - KGB 1 13105 Kreek de Dico Hoogers Dico Hoogers en Arjan de Jager
8-10-2021 19:15 RTC 72 4 - Wognum Nicols 3 12226 Kreek de Mario Hof Mario Hof en Menno van de Water
6-10-2021 21:05 DKM/ By The Way Reclame VR1 - RTC 72 VR1 4813 Noorderend A.M. (Ton) Ross
6-10-2021 21:00 Hovocubo 7 - RTC 72 3 12206 Opgang, de
4-10-2021 20:40 Wognum Nicols VR1 - RTC 72 VR2 4918 Bloesem de
4-10-2021 20:10 Avenhorn/K&S VR1 - RTC 72 VR4 5299 Koggenhal, de M.J. (Martin) Link
4-10-2021 20:10 RTC 72 VR5 - Nieuweboer Architecten VR3 6641 Kreek de J.G.M. (Hans) Koekkoek Bianca van Es
1-10-2021 22:00 SEW 2 - RTC 72 2 12246 Dres de
1-10-2021 21:50 Blokkers De 1 - RTC 72 1 13931 Kreek de
1-10-2021 20:55 RTC 72 VR3 - Marken VR1 5562 Kreek de Julya Beerepoot Julya Beerepoot en Bo Vree
1-10-2021 19:20 Texel 94 VR1 - RTC 72 VR2 6769 TXL Sporthal
24-9-2021 21:40 RTC 72 2 - Hovocubo 7 12195 Kreek de Lars Beerse Lars Beerse en Robbert Brockhoff
22-9-2021 19:45 RTC 72 VR1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen VR1 4773 Kreek de n.n.b. en Rebecca Meijers
20-9-2021 22:00 RTC 72 4 - SEW 2 12225 Kreek de Fenna Flapper Fenna Flapper en Menno van de Water
20-9-2021 21:05 RTC 72 VR4 - RTC 72 VR3 5285 Kreek de Wietze de Groot Wietze de Groot en Franka de Leeuw
20-9-2021 21:05 Zouaven De 1 - RTC 72 1 13865 Kloet, de H. (Hielke) Mintjes
20-9-2021 20:10 RTC 72 VR2 - Zeemacht VR3 4895 Kreek de Shanne Feller Shanne Feller en Tatum Bruins
20-9-2021 19:15 RTC 72 VR6 - Zouaven De VR2 6590 Kreek de Tatum Bruins Tatum Bruins en Floor Koopman
17-9-2021 22:00 Nieuweboer Architecten VR5 - RTC 72 VR6 102360 Dars de
17-9-2021 21:50 RTC 72 1 - Dijkhuis 1 13104 Kreek de Robbert Brockhoff Robbert Brockhoff en Arjan de Jager
17-9-2021 21:45 Hovocubo 7 - RTC 72 4 12205 Opgang, de
17-9-2021 21:25 Team Alkmaar/Sportstars VR2 - RTC 72 VR1 4793 Draai, de F. (Fokke) Hemminga
17-9-2021 21:05 Stedebroec s.v. VR1 - RTC 72 VR2 4887 Kloet, de
17-9-2021 20:55 RTC 72 VR5 - Spirit'30 VR3 6546 Kreek de Eva Blank Eva Blank en Bianca van Es
17-9-2021 20:00 RTC 72 VR3 - Alpha Tours VR1 5274 Kreek de Pramila van de Geer Pramila van de Geer en Bo Vree
17-9-2021 19:55 Spirit'30 4 - RTC 72 3 12265 Banne de
17-9-2021 19:15 Marken VR1 - RTC 72 VR4 5276 Spil, 't
13-9-2021 19:15 Nieuweboer Architecten 8 - RTC 72 2 12175 Dars de H. (Hielke) Mintjes
10-9-2021 20:55 RTC 72 VR3 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR3 2769 Kreek de Marijke Kristel Marijke Kristel en Bo Vree
10-9-2021 20:00 Team Alkmaar/Sportstars VR2 - RTC 72 VR4 2764 Draai, de M.J. (Martin) Link
8-9-2021 21:50 Spirit'30 VR4 - RTC 72 VR6 6617 Sluis de
6-9-2021 22:00 KGB 4 - RTC 72 1 4064 Flint de
6-9-2021 21:35 RTC 72 3 - Nieuweboer Architecten 8 12215 Kreek de Femke Sluiter Femke Sluiter en Karan Singh
6-9-2021 20:40 RTC 72 VR4 - Wognum Nicols VR2 5610 Kreek de Davey Biezen Davey Biezen en Franka de Leeuw
6-9-2021 20:10 ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR2 - RTC 72 VR2 2757 Zwaag
3-9-2021 21:15 RTC 72 VR1 - RTC 72 VR4 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
3-9-2021 20:30 RTC 72 VR2 - RTC 72 VR3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
3-9-2021 20:00 RTC 72 4 - RTC 72 VR5 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
3-9-2021 19:30 RTC 72 VR6 - RTC 72 4 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
1-9-2021 21:00 RTC 72 1 - RTC 72 3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
1-9-2021 20:30 RTC 72 VR1 - RTC 72 VR3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
1-9-2021 20:00 RTC 72 VR5 - RTC 72 VR6 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
1-9-2021 19:30 RTC 72 VR2 - RTC 72 VR4 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 21:40 RTC 72 1 - RTC 72 2 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 21:20 RTC 72 1 - RTC 72 3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 21:00 RTC 72 2 - RTC 72 3 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 20:30 RTC 72 VR1 - RTC 72 VR2 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 20:00 RTC 72 VR5 - RTC 72 VR6 Kreek de OEFENWEDSTRIJD
27-8-2021 19:30 RTC 72 VR3 - RTC 72 VR4 Kreek de OEFENWEDSTRIJD